یکی از رستوران های کیش، رستوران فانوس پدیده کیش می باشد که به تازگی در جزیره کیش افتتاح شده است. این رستوران در جنوب غربی جزیره کیش قرار گرفته و با ساختمان منحصر به فردش، یکی از برجسته ترین رستوران ها در جزیره مرجانی به شمار می رود.

رستوران فانوس پدیده کیش کف تمام شیشه ای داشته و در ارتفاع حدود 42 متری زمین بنا شده است. البته اطراف این رستوران نیز شیشه است و می توانید به راحتی اطراف جزیره کیش را در این رستوران زیبا به نظاره بنشینید. در رستوران پدیده کیش انواع غذاهای فرنگی و دریایی سرو می شود.

رستوران فانوس پدیده کیش؛ اولین در نوع خود

این رستوران به عنوان اولین رستوران کف شیشه ای در کیش و ایران مشغول به می باشد.زیربنای رستوران کف شیشه ای 800 متر می باشد و ممکن است در زمان ورود به این رستوران کمی ترس و هول بر شما غلبه کند. اما لازم نیست اصلا بترسید چون کف شیشه آن از سه لایه جنس لمینت و سکوریت می‌باشد.

این رستوران دارای بخش های مختلفی چون:لابی، آشپزخانه مرکزی رستوران کف شیشه ای، هلی پد و 2 آسانسور شیشه ای می باشد و قابلیت حضور بیش از 250 نفر به صورت همزمان را دارد. رستوران فانوس پدیده کیش به دلیل استفاده از مواد اولیه ی تازه و به روز باعث شده است تا از کیفیت غذایی بالایی برخوردار باشد.

آیا محیط رستوان فانوس پدیده کیش تمیز است؟

 رستوران ذکر شده با استفاده از پرسنل مجرب و حرفه ای باعث شده تا رضایت مراجعه کنندگانش را بالا ببرد. این رستوران علاوه بر غذاهای لذیذ و خوش طعم به دلیل محیط پاکیزه و بهداشتی که دارد سبب شده تا رضایت افراد را به خود جلب کند.

از دیگر مواردی که سبب شده این رستوران زند گردشگران بسیار پر اهمیت باشد موقعیت مکانی آن است. این رستوران تنها در چند قدمی خلیج فارس قرار گرفته و چشم اندازی بسیارزیبا را به میهمانان هدیه می دهد.

منابع :