رستوران پوریا کیش یکی دیگر از رستوران های خوب جزیره کیش می باشد. تجربه فضایی آرام و دل نشین در این رستوران امکان پذیر بوده چون در رستوران پوریا کیش همه چی سنتی ترتیب داده شده است. تمامی دکوراسیون و میز و صندلی های این رستوران به سبک ایرانی اصیل می باشد.

محیط رستوان پوریا کیش شما را به یاد خانه مادربزرگ ها یا پدر و مادران را به زمان های دور می برد. این امر می تواند خاطرات خوبی از آن ها را زنده می کند. در وهله اول وارد رستوران شوید با حوض کوچکی رو به رو خواهید شد که با آب نمایی زیبا، صدای گوش نوازی دارد. سپس میز و صندلی های سنتی یا تخت های چوبی با یک بالشت تا تشک مهیای تکیه زدن شما می باشد.

کیفیت بالای غذا در رستوران درجه یک پوریا کیش

رستوران عالی پوریا کیش نه تنها در میان کیشوندان (شهروندان جزیره کیش را کیشوند می گویند) بلکه در میان گردشگران تور کیش نیز پر آوازه و محبوب است. کیفیت بالای غذاهای ایرانی و بین المللی و سرو نوشیدنی های مختلف و سرویس دهی عالی سبب شده تا این مکان به رستورانی فوق العاده تبدیل شود.

دلیل این که کیفیت غذاهای رستوران پوریا در کیش با کیفیت است این می باشد که از بهترین مواد اولیه و با کیفیت تمامی غذاهای خود را طبخ می نماید. البته این کیفیت بالا سبب می شود تا غذاهایی که در منوی رستوران وجود دارد قیمتی بالا داشته باشد.

رستوران پوریای جزیره کیش به دلیل وسعت بالایی که دارد 200 نفر میهمان را پذیرش کرده و برای مراسم ها و میهمانی های خاص سالنی ویژه دارد. فضای سنتی همراه غذایی با کیفیت سبب می شود تا لذت صرف غذا، بی نهایت افزایش یابد.

امکانات رستوران پوریا کیش شامل چه مواردی می شود؟

اگر هوس کردید صبحانه ای غنی و پر انرژی را در اول صبح نوش جان کنید حتماً منوی صبحانه رستوران را از دیت ندهید. علاوه بر این موارد امکاناتی همچون سیستم تهویه هوا، سیستم خنک کننده و سرویس بهداشتی را نیز دارا می باشد.

در این رستوران فضایی برای بازی کودکان در نظر گرفته شده تا لحظه هایی را به خوشی سپری نمایند. پخش موسیقی زنده و اینترنت رایگان از دیگر ویژگی ها و امکانات این رستوران می باشد. پارکینگ هم برای میهمانان در دسترس می باشد.

از نکته های مهم رستوران پوریا در جزیره کیش موقعیت مکانی آن است. زیرا این رستوران کیش در طبقه همکف هتل پارمیس قرار دارد. هتل پارمیس کیش یکی از بهترین هتل های 3 ستاره کیش است که با اقامت در آن می توان به این رستوران سنتی دست پیدا کرد.

منابع :