کافه رستوران آبنبات چوبی کیش در موقعیتی منحصر به فرد در ساحل شمال جزیره کیش و جنب اسکله بزرگ تفریحی واقع می باشد. این رستوران کافه محیطی را ایجاد کرده تا مراجعه کنندگان ضمن لذت از تماشای خلیج همیشگی فارس بتوانند تجربه یک پذیرایی ویژه را داشته باشند.

کافه رستوران آبنبات چوبی کیش از طراحی و معماری منحصر به فردی برخوردار است که سبب جذب گردشگر به این رستوران شده است. این رستوران یکی از رستوران های فرنگی در جزیره به شمار می رود که طرفداران بسیاری دارد.

چرا رستوان آبنبات چوبی کیش جزء بهترین رستوران های کیش است؟

کافه رستوران با کیفیت آبنبات چوبی علاوه بر محیط دنج و زیبایی که دارد به دلیل سرو انواع نوشیدنی و غذاهای لذیذ و با کیفیت باعث شده تا رضایت مراجعه کنندگانش را بالا ببرد. فاصله ی نزدیک اسکله تفریحی کیش به این کافه رستوران باعث شده تا افراد بعد از یک تفریح شاد و جذاب برای میل غذا یا نوشیدنی به این مکان تمیزو شیک بروند.

این کافه به دلیل فضاسازی زیبا و سرسبزی که در اطرافش دارد سبب شده تا فرد هنگام صرف غذاحس و حال خوبی داشته باشد. این کافه رستوران برای رضایت طرفدارانش برای پخت غذاها به بهترین نحو از مواد اولیه تازه و روز استفاده می کند به همین دلیل از کیفیت غذایی خوبی برخوردار است.

امکانات کافه رستوران آبنبات چوبی کیش

رستوران کافه آب نبات چوبی کیش با پخش موزیک ملایم و دلنشین هنگام صرف غذا، لحظه های خوبی را برای میهمانان خود رقم می زند. سرویس بهداشتی و اینترنت رایگان از دیگر امکانات این کافه رستوران به شمار می رود.

غذای بیرون بر، پارکینگ و پرسنلی مجرب و کار آزموده از دیگر شاخصه های این رستوران هستند که مورد توجه همگان می باشد. با توجه به امکانات و خدمات این رستوران می توان گفت گزینه ای عالی برای سرو غذا می باشد.

منابع :