پرشین گلستان کیش از شرکت های رنت خودرو در جزیره کیش می باشد. این مجموعه برای اطلاع از اجاره ماشین های خود و قیمت ها سایت کیشلندیار را پیشنهاد می کند. رنت ماشین به معنای اجاره اتومبیل برای مدت زمان محدودی مثلا چند ساعت یا چند روز می باشد.

پرشین گلستان کیش، پس از آنکه اجاره اتومبیل در اروپا و آمریکا با استقبال مواجه شد و شرکت های بسیاری برای این منظور در سرتا سر جهان پایه گذاری گردید و هزاران اتومبیل لوکس و کلاسیک  را برای اجاره دادن در اختیار گرفتن تشکیل شد.

پرشین گلستان کیش و دیگر شرکت ها و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیک فرودگاه کیش و محدوده های پر تردد شهری قرار دارند و بعضی از آنها از طریق وب سایت خود رزرو آنلاین اتومبیل را انجام می دهند. بطور کلی مشتریان برای اهداف مختلفی اتومبیل اجاره می کنند.

خودرو های برند پرشین گلستان کیش

شرکت پرشین گلستان کیشماشین های مثل: کامارو، هیوندا توسان، تویوتا فورچونر، کیا اپتیما، سانتافه، نیسان ایکس تریل، کیا ریو و ... را برای اجاره گذاشته است. این ماشین ها دارای امکانات بالایی بوده و هرگونه احتیاجات مشتری در این باره فراهم شده شه است.

پرشین گلستان کیش ماشین هایی اجاره می دهد که مورد پسند ایرانی ها باشد همانند: نیسان ایکس تریل، که جادویی از شرکت نیسان است. خودروی نیسان ایکس تریل یکی از محبوب ترین خودروهای این شرکت بوده و این خودرو که به تازگی وارد ایران شده از ظاهری فوق العاده زیبا و شیک برخوردار می باشد.این ماشین بسیار جادار و برای یک خانواده 5 نفره طراحی شده است.

پرشین گلستان کیش تخفیفاتی را برای مسافرانی که قصد دارند برای مدتی در کیش بمانند تدارک دیده است، چراکه این مسافر ها از مشتریان اصلی این صنعت هستند. از این رو شعبه ای از این شرکت در فرودگاه کیش قرار دارد تا گردشگران بتوانند به سهولت اتومبیل اجاره کنند.

پرشین گلستان کیش رزرو اتومبیل هایش را بعد از حصول بلیط یا قطعی شدن زمان پرواز به جزیره کیش مشتری، ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اتومبیل ها انجام می دهد، جهت رزرو با ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی لازم بدون هیچ اشتباهی انجام شود.

شرکت اجاره خودرو پرشین گلستان کیش پس از دریافت اجاره حداقل یک روز اتومبیل درخواستی شماره پیگیری آن را اعلام کرده تا در بدو ورودتان به جزیره کیش در محل(فرودگاه-محل اقامت یا شرکت) اتومبیل با بهترین شیوه تحویل گردد. شرکت پرشین گلستان کیش در تلاش است تا با رضایت کامل مشتری هایش از اعتبار بالایی در سطح جزیره کیش برخوردار شود. 

موقعیت مکانی شرکت اجاره خودرو پرشین گلستان کیش

شرکت پرشین گلستان کیش واقع در بلوارفردوسی جنب مرکز تجاری هایپر مارکت است. این مجموعه به دلیل مرکز شهر بودن و موقعیت مکانی خاصی که دارد از طرفداران بسیاری برخوردار بوده زیرا قابل دید افرادی می باشد که تمایل به رنت خودرو دارند.

بیشتر بخوانید :
منابع :