غزال سیر کیش از کمپانی های معتبر و قابل اعتماد اجاره خودرو در جزیره کیش می باشد. گردشگران برای اطلاع بیشتر در مورد شرکت اجاره خودروغزال سیر کیش می توانند سایت کیشلندیار را بررسی کنند. رنت ماشین به معنای اجاره اتومبیل برای مدت زمان محدودی مثلا چند ساعت یا چند روز می باشد.

غزال سیر کیش ، پس از آنکه اجاره اتومبیل در اروپا و آمریکا با استقبال مواجه شد و شرکت های بسیاری برای این منظور در سرتا سر جهان پایه گذاری گردید و هزاران اتومبیل لوکس و کلاسیک  را برای اجاره دادن در اختیار گرفتن تشکیل شد.

غزال سیر کیش  و دیگر شرکت ها و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیک فرودگاه کیش و محدوده های پر تردد شهری قرار دارند و بعضی از آنها از طریق وب سایت خود رزرو آنلاین اتومبیل را انجام می دهند. بطور کلی مشتریان برای اهداف مختلفی اتومبیل اجاره می کنند.

غزال سیر کیش و اجاره انواع اتومبیل ها

شرکت غزال سیر کیش ماشین های مثل: کامارو، هیوندا توسان، تویوتا فورچونر، کیا اپتیما، سانتافه، نیسان ایکس تریل، کیا ریو و ... را برای اجاره گذاشته است. این ماشین ها دارای امکانات بالایی بوده و هرگونه احتیاجات مشتری در این باره فراهم شده است.

غزال سیر کیش  ماشین هایی اجاره می دهد که مورد علاقه ایرانی ها باشد همانند: تویوتا فورچونر که از دیگر ماشین های غول پیکر شرکت تویوتا ژاپن است و فوق العاده قدرتمند می باشد. این ماشین شاسی بلند سایز متوسط دارد که نسل نخست آن در سال 2004 تولید و به بهره برداری رسید.این خودرو جادار و از امنیت بالایی برخوردار است.

غزال سیر کیش تخفیف های زیادی را برای مسافرانی که قصد دارند برای مدتی در کیش بمانند تدارک دیده است، چراکه این مسافر ها از مشتریان اصلی این صنعت هستند. از این رو شعبه ای از این شرکت در فرودگاه کیش قرار دارد تا گردشگران بتوانند به سهولت اتومبیل اجاره کنند.

غزال سیر کیش  رزرو اتومبیل هایش را بعد از حصول بلیط یا قطعی شدن زمان پرواز به جزیره کیش مشتری، ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اتومبیل ها انجام می دهد، جهت رزرو با ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی لازم بدون هیچ اشتباهی انجام شود.

شرکت اجاره خودرو غزال سیر کیش پس از دریافت اجاره حداقل یک روز اتومبیل درخواستی شماره پیگیری آن را اعلام کرده تا در بدو ورودتان به جزیره کیش در محل(فرودگاه-محل اقامت یا شرکت) اتومبیل با بهترین شیوه تحویل گردد. شرکت غزال سیر کیش همواره می کوشد تا با رضایت کامل مشتری هایش از اعتبار بالایی در سطح جزیره کیش برخوردار شود. 

موقعیت مکانی شرکت اجاره خودروغزال سیر کیش

شرکت غزال سیر کیش  واقع در بلوارفردوسی جنب مرکز تجاری هایپر مارکت است. این مجموعه به دلیل مرکز شهر بودن و موقعیت مکانی خاصی که دارد از طرفداران بسیاری برخوردار بوده زیرا قابل دید افرادی می باشد که تمایل به رنت خودرو دارند.

بیشتر بخوانید :
منابع :