لوتوس هخامنش کیش شرکتی بازرگانی در زمینه اجاره خودرو فعالیت دارد. این شرکت با سال ها تجربه در امر اجاره ماشین در کیش و ترانسفر فرودگاهی، افتخار دارد که بهترین شرکت در رنت خودرو برای گردشگران بوده و همچنین این مجموعه تلاش های بسیاری را در زمینه رضایت مندی مشتریان خود کرده است.

اجاره خودرو لوتوس هخامنش کیش با تنوع بالا در ماشین

لوتوس هخامنش کیش تعدادی از برترین خودرو های روز دنیا همچون شورلت کوروت ،نیسان جوک، اسپورتیج، کیا سراتو، شورولت کامارو ، فورد موستانگ کادیلاک CTS ، دوج چارجر و … را دارا است. جهت اجاره خودرو در کیش می توانید به سایت  کیشلندیار مراجعه کنید و تمامی شرکت های اجاره اتومبیل را نیز مشاهده نمایید.

لوتوس هخامنش کیش ماشین هایی اجاره می دهد که مورد پسند هر ایرانی باشد مثل: نیسان جوک یک سوپر خودرو از شرکت نیسان  می باشد که هم مناسب خانواده بوده و هم به عنوان یک خودرو اسپرت شناخته می شود. نیسان جوک از جمله خودرو های ایمن می باشد که دارای سیستم ترمز ضد قفل BAS است.

رنت خودروی لوتوس هخامنش کیش جدیدترین ماشین ها در اختیار شما قرار می دهد. همه ی خودروهای این شرکت در بهترین شرایط فنی قرار داشته و کلیه امکانات خودروها در دسترس مشتریان می باشند . همچنین در صورت اجاره اتومبیل برای بیش از یکروز تخفیف های ویژه ای را شرکت لوتوس هخامنش کیش درنظر گرفته است.

موقعیت مکانی شرکت رنت خودروی لوتوس هخامنش کیش

رنت خودروی لوتوس هخامنش کیش در بخش اجاره اتومبیل وب سایت کیشلندیار قابل مشاهده می باشد. این مجموعه  موقعیت مکانی عالی دارد و  در بازار ونوس طبقه اول غرفه 192 قرار گرفته است. همین عوامل دست به دست هم داده تا این شرکت را معتبر نماید.

شرکت رنت خودرویلوتوس هخامنش کیش با تجربه ای که مدیریت خود در توانایی های منححصر به فرد در زمینه جاره ماشین دارد باعث شده تا به نام ترین در میان گردشگران تور کیش باشد. اجاره خودرو بدون راننده هم در این مجموعه میسر است که در بخش اجاره اتومبیل وب سایت کیشلندیار قابل مشاهده می باشد.

شرکت اجاره ماشین لوتوس هخامنش کیش , امکان تحویل اتومبیل در فرودگاه و همچنین در محل اقامت شما و یا محل مورد نظرتان را ممکن کرده است . نرخ کلیه خودروها بر اساس بیسیک بوده و در صورت اعمال تغییر در نرخ اجاره روزانه خودرو در کیش، تغییرات، اول به شما اطلاع داده خواهد شد . برای رزرو با شماره 07644444499 تماس حاصل فرمائید.

بیشتر بخوانید :
منابع :