پارک آبی اوشن کیش را با قیمت های تخفیف خورده ازسایت کیشلندیار بررسی کنید. قطعا متوجه این خواهید شد که قیمت های فوق العاده استثنائی این تفریح چقدر مناسب است. پارک آبی اوشن واقع در ساحل جنوبی جزیره کیش، بزرگترین و اولین تم‌ پارک آبی روباز ایران بوده و بر اساس تم و داستان “راز قلعه خورشید” طراحی شده است.

پارک آبی اوشن کیش و تجهیزات با کیفیت آن

پارک آبی اوشن کیش تمام ١٤ سرسره و جاذبه‌ی این پارک، با طراحی های مهندسین قابل ایرانی انجام شده و همه تجهیزات آن ساخته شده توسط شرکت وایت واتر کانادا بوده که یکی از معتبر ترین‌ها در این صنعت می باشد، انجام شده است.

پارک آبی اوشن کیش واقع در ساحل مرجانی کیش می باشد. مجله خبری نیویورک تایمز در سال ٢٠١٠، جزیره کیش را که دارای سواحل مرجانی است، به عنوان یکی از زیبا ترین سواحل در جهان انتخاب کرد. آفتاب و هوای بی نظیر این جزیره در کنار امنیت و کیفیت پارک آبی اوشن رقیبی جدی برای پارک های منطقه خواهد ساخت.

پارک آبی اوشن کیش یا تم پارک آبی اوشن کیش با ظرفیت روزانه ۳۰۰۰ نفر با توجه به تنوع امکانات تفریحی و تجهیزات در کشورمشابهی ندارد و همچنین ظرفیت پذیرش این مکان نکیش بسیار بالا است و به دلیل تعدد دستگاه ها و سرسره های این تم پارک در استفاده از هیچکدام از وسایل معطل نخواهید شد.

پارک آبی بزرگ اوشن کیش مقصدی بی نظیر برای کسانی که دوست دارند در کشور و فرهنگ خودشان تفریح کنند و خدمات عالی دریافت کنند بهترین گزینه می باشد. در این مکان افراد می توانند تفریحی هیجان انگیزی را تجربه کنند و ساعاتی را به دور از هرگونه استرس و اضطراب بگذرانند.

اطلاعات پارک آبی زیبای اوشن کیش

پارک آبی منحصر به فرد اوشن کیش به دلیل فضایی زیبا و تفریحات آبی متنوع باعث شده است که طرفداران زیادی داشته باشد. این مجموعه ی آبی به دلیل حجم بالای طرفداران، یک روز را به دوشیفت مجزای آقایان و بانوان تقسیم کرده است.

پارک آبی جذاب اوشن کیش مکانی برای تخلیه انرژی و خوش گذرانی بی اندازه می باشد. این پارک به دلایلی همچون تمیزی آب، تمیزی و امکانات رختکن، امکانات رفاهی داخل مجموعه، طراحی خوب و… سبب شده تا میزان رضایت افراد به بالاترین سطح ممکنه برسد.

 

بیشتر بخوانید :
منابع :