رستوران پدیده شاندیز کیش در زمینی به وسعت ۶۵۰۰ مترمربع در جزیره کیش احداث شده است. این رستوران جزء یکی از بزرگ ترین رستوران های سرپوشیده در دنیا می باشد و ساختمان منحصر به فرد آن شما را از خود بی خود می کند.

رستوران پدیده شاندیز کیش دارای ویژگی خاصی می باشد که آن هم طراحی خارجی رستوران می باشد. طراحی خارجی و داخلی رستوران پدیده برگرفته از دروازه ورودی عظیم شهر بابل است که در 3000 سال پیش این چنین بوده است.

رستوران پدیده در چه سالی افتتاح شده است؟

رستوران فوق العاده زیبای پدیده شاندیز کیش در سال 1389 مورد بهره برداری قرار گرفت که یکی از بهترین و بزرگ ترین رستوران ها در جزیره کیش می باشد. در این رستوران شما می توانید از موسیقی زنده که بسیار گوش نواز است لذت ببرید.

رستوران دیدنی پدیده شاندیز به دلیل همان ساختمان زیبا و باستانی، یکی از جاذبه های جزیره کیش به شمار می رود که تماشای آن هم خالی از لطف نیست. در این رستوران می توانیداز فضایی سبز و رودخانه ای در وسط آن نهایت لذت را ببرید.

چه غذاهایی در منوی رستوران پدیده شاندیز کیش وجود دارد؟

رستوران جذاب پدیده شاندیز کیش از مویی بسیار متنوع برخوردار است که شامل غذاهای دریایی، فرنگی، ایرنی و ... می شود. این منو کمک می کند تا هر سلیقه ای راضی از این رستوران بیرون بیاید. همین عوامل سبب شده تا این رستوران پرآوازه در میان گردشگران محبوب باشد.

در رستوران پدیده کیش از بهترین آشپزها و پرسنل بهره رفته شده تا به بهترین شیوه از میهمانان این رستوران پذیرایی به عمل آورند طعم خوب غذا در کنار دیزاین زیبا و سرویس دهی کامل از دیگر ویژگی های این رستوران جزیره کیش می باشد.

آیا در پدیده کیش دخانیات آزاد است؟

در رستوران فوق الذکر علاوه بر این که سیگار اجازه دارید بکشید (در محوطه ای خاص) می توانید از منوی کافه ای آن هم استفاده کنید. در این رستوران منطقه ای برای کافه سنتی در نظر گرفته شده که قلیان هم ارائه می دهد.

این رستوران ظرفیتی 2400 نفری داشته که از برترین و بزرگ ترین رستوران های سرپوشیده در جهان شناخته می شود. لنگر 100 تنی که در جلوی این رستوران قرار گرفته سبب شده تا در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسد. لازم به ذکر است این رستوران ترانسفر رایگان نیز ارائه می دهد که با هماهنگی قبلی انجام می شود.

منابع :