آتور مهر کیش یکی از شرکت های رنت کار معروف است. رنت کار، به معنای اجاره اتومبیل برای مدت زمان محدودی مثلا چند ساعت یا چند روز می باشد. این مجموعه برای افرادی که تمایل به رزرو اتومبیل دارند سایت کیشلندیار را پیشنهاد می کند.

آتور مهر کیش چند سالی به صورت تخصصی فعالیت خود را در رنت خودروهای نیسان ، هیوندای ، فورد ، دوج ، کیا موتورز ، رنجروور ، شورولت و … آغاز کرده است. و هم اکنون با داشتن بیش از 50 خودروی مختلف در خدمت شما هموطنان گرامی و عزیز می باشد.

آتور مهر کیش، پس از آنکه اجاره اتومبیل در اروپا و آمریکا با استقبال مواجه شد، شرکت های بسیاری برای این منظور در سرتاسر جهان شکل گرفت که با در اختیار داشتن هزاران اتومبیل لوکس و کلاسیک دارای مجوز های معتبر شدند.

آتور مهر کیش در نزدیکی شرکت ها و مؤسسات اجاره اتومبیل، همچنین نزدیک فرودگاه ها و یا محدوده های پر تردد شهری قرار دارد تا راحتی مسیر را برای گردشگران علاقمند به اجاره ماشین را فراهم کند. همچنین بطور کلی مشتریانی که برای اهداف مختلفی اتومبیل اجاره می کنند را ساپورت می کند.

اجاره خودرو آتور مهر در جزیره کیش برای مسافرانی که قصد دارند مدتی در کیش بمانند نیز رنت ماشین انجام می شود و این مسافر ها از مشتریان اصلی این صنعت و این شرکت هستند. از این رو شعبه ای از مجموعه آتور مهر در فرودگاه کیش قرار دارد تا گردشگران بتوانند به سهولت از آن اتومبیل اجاره کنند.

آتور مهر کیش رزرو اتومبیل های خود را بعد از حصول بلیط یا قطعی شدن زمان پرواز مشتری به جزیره کیش و ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اتومبیلها خودرو مورد نظر مشتری را تایید می کند. بهتر است در این باره با ما تماس حاصل نمایید تا هماهنگی لازم انجام  شود.

آتور مهر کیش تخفیفات خاصی برای افرادی که تمایل به اجاره حداقل یک روز اتومبیل را دارند در نظر گرفته است . پس هزینه ماشین درخواستی را به حساب شرکت واریز نموده و شماره پیگیری آن را اعلام کرده تا در بدو ورودتان به جزیره کیش در محل(فرودگاه-محل اقامت یا شرکت) اتومبیل تحویلتان گردد.

بیشتر بخوانید :
منابع :