آرمان توریست کیش یکی از شرکت های مشهور رنت خودرو در جزیره کیش می باشد، برای آشنایی بیشتر در مورد این مجموعه سایت کیشلندیار را بررسی کنید. در این سایت مقاله هایی کامل همراه با عکس وجود دارد که شمارا کاملا راهنمائی می کند.

آرمان توریست کیش با سال ها تجربه در امر اجاره ماشین در کیش و ترانسفر فرودگاهی ، افتخار دارد تعدادی از برترین خودروهای روز دنیا همچون شورلت کوروت ، شورولت کامارو ، فورد موستانگ ، کادیلاک CTS ، دوج چارجر     و … جهت اجاره خودرو در کیش در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد.

بهترین شرایط فنی خودروهای شرکت آرمان توریست کیش

آرمان توریست کیش کلیه اتومبیل های خود را در بهترین شرایط فنی قرار داده و کلیه امکانات ماشین ها نیز در دسترس مشتری ها می باشد . همچنین در صورت اجاره اتومبیل برای بیش از یک روز تخفیف های ویژه ای درنظر گرفته که در بخش اجاره اتومبیل وب سایت قابل مشاهده می باشد .

اجاره خودرو آرمان توریست کیش امکان تحویل اتومبیل در فرودگاه، در محل اقامت شما و یا محل مورد نظرتان را ممکن کرده است. نرخ کلیه اتومبیل های این مجموعه بر اساس بیسیک بوده و در صورت اعمال تغییر در نرخ اجاره روزانه خودرو در کیش، اول به شما اطلاع داده خواهد شد.

آرمان توریست کیش و شماره رنت خودرو کیش

اجاره خودرو آرمان توریست کیش تخفیف های شگفت آوری را برای افرادی که بدون وسیله ی شخصی خود به کیش سفر می کنند و تصمیم می گیرند تا ماشین اجاره کنند در نظر گرفته است. بگونه ای که در طی شبانه روز برای تفریح هر کجا که بخواهند به راحتی بروند. شماره 076،44444499 در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید رنت خودرو در کیش را با تخفیف ویژه انجام دهید.

آرمان توریست کیش ماشین های انتخاب شده توسط مشتری هایش را پس از واریز هزینه به حساب شرکت و اعلام شماره پیگیری در بدو ورود هر رزرو کننده  به جزیره کیش در محل(فرودگاه - محل اقامت یا شرکت) اتومبیل به احترام کامل تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :