آریا سورن کیش برای اطلاع از اجاره ماشین ها و قیمت های خود سایت کیش لندیار را پیشنهاد می کند. این شرکت یکی از مراکز رنت خودرو در جزیره کیش می باشد. رنت ماشین  به معنای اجاره اتومبیل برای مدت زمان محدودی مثلا چند ساعت یا چند روز می باشد.

آریا سورن کیش، پس از آنکه اجاره اتومبیل در اروپا و آمریکا با استقبال مواجه شد و شرکت های بسیاری برای این منظور در سرتا سر جهان پایه گذاری گردید و هزاران اتومبیل لوکس و کلاسیک  را برای اجاره دادن در اختیار گرفتن تشکیل شد.

آریا سورن کیش و تخفیفات ویژه

آریا سورن کیش و دیگر شرکت ها و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیک فرودگاه کیش و محدوده های پر تردد شهری قرار دارند و بعضی از آنها از طریق وب سایت خود رزرو آنلاین اتومبیل را انجام می دهند. بطور کلی مشتریان برای اهداف مختلفی اتومبیل اجاره می کنند.

آریا سورن کیش تخفیفات منحصر به فردی برای مسافرانی که قصد دارند برای مدتی در کیش بمانند تدارک دیده است، چراکه این مسافر ها از مشتریان اصلی این صنعت هستند. از این رو شعبه ای از این شرکت در فرودگاه کیش قرار دارد تا گردشگران بتوانند به سهولت اتومبیل اجاره کنند.

شماره تماس جهت هماهنگی خودرو در کیش

آریا سورن کیش رزرو اتومبیل هایش را بعد از حصول بلیط یا قطعی شدن زمان پرواز به جزیره کیش مشتری، ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اتومبیل ها انجام می دهد، جهت رزرو با شماره 076،44444499 تماس بگیرید تا هماهنگی لازم بدون هیچ اشتباهی انجام شود.

شرکت اجاره خودرو آریا سورن کیش پس از دریافت اجاره حداقل یک روز اتومبیل درخواستی شماره پیگیری آن را اعلام کرده تا در بدو ورودتان به جزیره کیش در محل(فرودگاه-محل اقامت یا شرکت) اتومبیل با بهترین شیوه تحویل گردد. 

بیشتر بخوانید :
منابع :