باگی کیش یکی از تفریحات ورزشی همینطور از تفریحات تخفیف خورده در جزیره زیبای کیش می باشد که در واقع می توان گفت همان ماشین های مخصوص شن نوردی هستند. آن دسته از گردشگرانی که علاقه مند به تفریحات هیجان انگیز می باشند معمولا پیست باگی کیش را در لیست تفریحات  تور سفر خود به کیش قرار می دهند.

پیست باگی کیش در فضایی محدود انجام می گیرد اما این دلیلی برای نادیده گرفته شدن از سمت گردشگران  نیست. زیرا هیجان ناشی از این تفریح مهیج بسیار زیاد بوده و هر فردی را برای استفاده از آن ترغیب می کند. شما می توانید با استفاده از این تفریح کمک به بالا رفتن آندرنالین خون خود کرده و هیجان زیادی را تجربه کنید.

باگی کیش چگونه و با چه خودرو هایی برگزار می شود؟

پیست باگی کیش در محدوده ای  بالغ بر 400 متر طراحی شده است. این تفریح  شامل ماشین هایی دو نفره ای می باشد که  یک موتور چهار چرخ را ATV در جلوی خود طراحی کرده اند.  می توان گفت این موتورها به علت کاربرد خاصی که دارند، بسیار سبکتر و پر شتاب تر از موتور های دیگر می باشند.

باگی کیش با استفاده از موتور هایی مجهز به نوعی سیستم تعلیق بلند، هرگونه  ضربه ناشی از فرود پس از پرش را دفع خواهد کرد. بنابراین با توجه به ایمنی کامل در موتور ها و خودرو های ایجاد شده در بخش پیست باگی کیش جای هیچگونه نگرانی برای شرکت کنندگان وجود نخواهد داشت.

باگی کیش به چند صورت انجام می شود؟

باگی کیش علاوه بر پیست مجزا دارای یک تور می باشد که گردشگران با شرکت در این تور می توانند به صورت جمعی از جاذبه های گردشگری کیش عرور کنند. از جمله مکان هایی که با استفاده از باگی کیش می تواند از آن ها عبور کرد می توان به درخت سبز، کلبه هور و کشتی یونانی اشاره نمود.  این یک فرصت بی نظیر برای علاقه مندان به باگی می باشد زیرا می توانند علاوه بر لذت بردن از این ورزش، یک تور تفریحی همراه با گردشگری را تجربه کنند.

منابع :