پرشین پاسارگاد کیش برای اطلاع از اجاره ماشین ها و قیمت های خود سایت کیش لندیار را پیشنهاد می کند. این شرکت یکی از مراکز رنت خودرو در جزیره کیش می باشد. رنت ماشین  به معنای اجاره اتومبیل برای مدت زمان محدودی مثلا چند ساعت یا چند روز می باشد.

پرشین پاسارگاد کیش، پس از آنکه اجاره اتومبیل در اروپا و آمریکا با استقبال مواجه شد و شرکت های بسیاری برای این منظور در سرتا سر جهان پایه گذاری گردید و هزاران اتومبیل لوکس و کلاسیک  را برای اجاره دادن در اختیار گرفتن تشکیل شد.

شرکت رنت پرشین پاسارگاد کیش نزدیک فرودگاه

پرشین پاسارگاد کیش و دیگر شرکت ها و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیک فرودگاه کیش و محدوده های پر تردد شهری قرار دارند و بعضی از آنها از طریق وب سایت خود رزرو آنلاین اتومبیل را انجام می دهند. بطور کلی مشتریان برای اهداف مختلفی اتومبیل اجاره می کنند.

پرشین پاسارگاد کیش تخفیفات مناسبی برای مسافرانی که قصد دارند برای مدتی در کیش بمانند تدارک دیده است، چراکه این مسافر ها از مشتریان اصلی این صنعت هستند. از این رو شعبه ای از این شرکت در فرودگاه کیش قرار دارد تا گردشگران بتوانند به سهولت اتومبیل اجاره کنند.

شماره تماس جهت رنت خودرو کیش

پرشین پاسارگاد کیش رزرو اتومبیل هایش را بعد از حصول بلیط یا قطعی شدن زمان پرواز به جزیره کیش مشتری، ابتدا با مراجعه به لیست قیمت اتومبیل ها انجام می دهد، جهت رزرو با شماره 076،44444499 تماس حاصل نمایید تا هماهنگی لازم بدون هیچ اشتباهی انجام شود.

شرکت اجاره خودرو پرشین پاسارگاد کیش پس از دریافت اجاره حداقل یک روز اتومبیل درخواستی شماره پیگیری آن را اعلام کرده تا در بدو ورودتان به جزیره کیش در محل(فرودگاه-محل اقامت یا شرکت) اتومبیل با بهترین شیوه تحویل گردد. پرشین پاسارگاد در تلاش است تا با رضایت کامل مشتری هایش از اعتبار بالایی در سطح جزیره کیش برخوردار شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :